Вивчення польської мови для українців

У зв’язку з підвищенням інтересу до вивчення польської мови та з урахуванням інтересів громадян України Школа іноземних мов «Profis»
запрошує на заняття польської мови як іноземної на рівнях А1-В2.

Заняття на рівнях А1 і А2 дозволять вам швидко отримати основні практичні мовні навички, необхідні в повсякденних ситуаціях.
Заняття на рівнях B1, B2 дозволять ефективно розвинути навички, необхідні для використання іноземної мови, такі як говоріння, аудіювання, читання та письмо, а також підготують до сертифікаційних іспитів.

Вільно володіючи польською мовою, ви почуватиметеся в нашій країні впевненіше, і, головне, розширите свої перспективи на ринку праці та зможете працювати на посадах, які відповідають вашій освіті.

У рамах викладання польської мови для українців ми пропонуємо індивідуальні заняття та заняття в малих групах на основі сучасних навчальних матеріалів. За бажанням заняття можуть проводитись дистанційно.

Сміливо звертайтеся до нас.

Nauka języka polskiego dla Ukraińców

W związku z rosnącym zainteresowaniem nauką języka polskiego i z myślą o obywatelach Ukrainy Szkoła Języków Obcych Profis
zaprasza na zajęcia języka polskiego jako języka obcego na poziomach: A1-B2.

Zajęcia na poziomach A1, A2 pozwolą Wam na zdobycie w szybkim tempie podstawowych, praktycznych
umiejętności językowych niezbędnych w codziennych sytuacjach.

Zajęcia na poziomach B1, B2 umożliwią Wam skuteczny rozwój wszystkich niezbędnych w posługiwaniu się językiem obcym umiejętności takich jak mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie czy pisanie oraz przygotują Was do egzaminów certyfikacyjnych.

Posługując się płynnie językiem polskim poczujecie się pewniej w naszym kraju, lecz przede wszystkim zwiększycie swoje możliwości na rynku pracy i będziecie mogli podjąć pracę na stanowiskach odpowiadającym Waszemu wykształceniu.

W ramach nauki języka polskiego dla Ukraińców oferujemy zajęcia indywidualne oraz zajęcia w małych grupach oparte na nowoczesnych materiałach dydaktycznych.
Na życzenie zajęcia mogą również odbywać się w formie zdalnej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Facebook
Instagram
YouTube