Przygotowanie do egzaminów certyfikacyjnych

Międzynarodowe certyfikaty językowe w przejrzysty sposób określają umiejętności językowe (poziomy od A1 do C2).

Nowoczesny pracodawca doskonale zna wartość takiego certyfikatu. Osoby mające międzynarodowy certyfikat nie muszą zazwyczaj przechodzić dodatkowych testów podczas aplikacji na stanowisko wymagające znajomości języka obcego.

Posiadanie certyfikatu wpływa na konkurencyjność na rynku pracy, umacnia pozycję zawodową, dodaje prestiżu w szkole, otwiera drogę do podjęcia studiów za granicą, a co najważniejsze – dodaje „językowej” pewności siebie.

Jeśli myślisz o podjęciu pracy, pragniesz negocjować podwyżkę, planujesz awans, interesują Cię studia zagranicą, lub po prostu jesteś osobą która inwestuje w siebie i lubi podnosić swoje kompetencje – podejmij wyzwanie i przystąp do egzaminu certyfikacyjnego.

W Szkole Języków Obcych Profis  przygotujemy Cię do prestiżowych egzaminów certyfikacyjnych zarówno z języka angielskiego (PET, FCE, TOEIC), jak i niemieckiego (TELC A2, TELC B1, TELC B2).

przygotowanie do egzaminow certyfikacyjnych profis

Przygotowującym się do certyfikatów oferujemy:

• ustalenie obecnego poziomu językowego poprzez profesjonalny test poziomujący,
  • przedstawienie i dokładne omówienie poszczególnych części egzaminu oraz poszczególnych zadań egzaminacyjnych,
  • omawianie strategii rozwiązywania wszystkich typów zadań egzaminacyjnych,
  • pracę z próbnymi testami certyfikacyjnymi,
  • trening motywacyjny,
  • rozwijanie wszystkich sprawności językowych wymaganych na egzaminie,
  • zajęcia prowadzone przez profesjonalnych trenerów językowych,
  • zajęcia indywidualne w elastycznych godzinach,
  • test diagnostyczny przed przystąpieniem do egzaminu.

Zaufaj profesjonalistom z pasją, wytycz sobie cel, podejmij wyzwanie i zdobądź certyfikat.