Trenerzy językowi z pasją

Trenerzy językowi Szkoły Profis to pasjonaci, którzy znakomicie znają nauczany język oraz realia kraju, w którym język ten jest językiem ojczystym.

Nasi uczniowie mogą być pewni, że nauczą się u nas współczesnego, nowoczesnego języka, prawidłowego akcentu, intonacji oraz zasad poprawnej gramatyki.

Nasz zespół tworzą ludzie wyróżniający się ciekawą osobowością, poczuciem humoru, otwarci na świat, lubiący podróże. Języki obce są ich pasją. Lubią uczyć, łatwo nawiązują kontakty, szybko integrują grupy, dobrze czują się wśród ludzi, chętnie podejmują nowe wyzwania i na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje i kompetencje językowe uczestnicząc w licznych szkoleniach metodycznych i kursach dokształcających.

zeit szkoła profis