Zajęcia dla najmłodszych (4-6 lat)

Naszym najmłodszym uczniom proponujemy interesujące zajęcia z wykorzystaniem elementów zabawy.

Wiek przedszkolny to najbardziej odpowiedni czas, by Twoje dziecko zaczęło przygodę z językiem obcym.

Poprzez gry językowe, piosenki, rymowanki, zabawy ruchowe trenerzy językowi szkoły Profis wprowadzają dzieci w świat języków obcych i pokazują im, że nauka może być przyjemnością.

Na naszych zajęcia dziecko opanuje prawidłową wymowę, nauczy się systematyczności, rozwinie swoją pamięć i koncentrację, pozna wiele
ciekawych wyrazów i zwrotów.

Dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem, podpowiemy rodzicom, jak można pomóc dziecku w nauce języka obcego.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut.

profis zajecia dla najmlodszych 4_5_6_lat

Dzieciom w wieku 4 – 6 lat oferujemy:

• naukę z elementami zabawy (gry językowe, piosenki, zabawy ruchowe, naukę z wykorzystaniem multimediów),
  • pracę z nowoczesnymi materiałami dydaktycznymi,
  • rozwijanie systematyczności, koncentracji, wzmacnianie motywacji, umiejętności pracy w grupie,
  • sympatyczną, rodzinną atmosferę,
  • małe, dopasowane wiekowo grupy,
  • zajęcia prowadzone przez profesjonalistów z pasją,
  • elastyczne godziny zajęć,
  • dyplom ukończenia kursu.