Zajęcia online

Szkoła Języków Obcych Profis prowadzi zajęcia synchroniczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zajęcia oparte są na kontakcie z uczniami w czasie rzeczywistym umożliwiającym interakcję (np. czat, konferencja wideo). Do przeprowadzenia zajęć wykorzystujemy m.in. aplikacje Skype, Zoom, MS Teams.

Zespół naszych trenerów odbył szereg szkoleń w zakresie nauczania zdalnego, dzięki którym Szkoła Profis może zapewnić naukę online na najwyższym poziomie. Zajęcia online odbywają się indywidualnie lub w małych grupach.

W ramach synchronicznych zajęć online:

• korzystamy z najnowszego oprogramowania do e-learningu,
  • pracujemy na najlepszych platformach do edukacji językowej,
  • oferujemy zróżnicowane zajęcia rozwijające wszystkie sprawności językowe,
  • prezentujemy naszym uczniom liczne narzędzia e-learningowe wykorzystywane w nauce języków obcych oraz uczymy, jak się nimi efektywnie posługiwać,
  • proponujemy elastyczne godziny zajęć.

Jeżeli wolicie uczyć się w swoim domu, chcecie zaoszczędzić czas na dojazdach, jesteście fanami nowych technologii, zapraszamy Was do uczestnictwa w zajęciach online.

zeit szkoła profis