Szkoła z pasją

Szkoła Języków Obcych Profis to szkoła z tradycją, która powstała w 2001 roku z pasji do uczenia się i nauczania języków obcych. 

Naszą misją jest skuteczne nauczanie języków obcych na najwyższym poziomie. Dzięki temu od wielu lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów. 

Uwzględniając predyspozycje językowe każdego Ucznia, tworzymy program dostosowany do jego potrzeb i możliwości. 

Nauka w naszej szkole odbywa się indywidualnie lub w małych grupach (od 2 do 4 osób), bo tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość edukacji oraz  szybkie przyswojenie języka obcego. Nauka z nami jest łatwa i przyjemna, a co najważniejsze – przynosi natychmiastowe rezultaty.  

Godziny naszej pracy są elastyczne.

Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu metodycznemu naszych trenerów językowych, zajęcia w Szkole Profis oparte są na nowoczesnych podręcznikach, zróżnicowanych materiałach  dydaktycznych oraz wykorzystaniu najnowszych mediów i technik nauczania.

Chcąc oszczędzić Wasz  cenny czas, postawiliśmy na efektywność w połączeniu z jakością oferowanych zajęć. 

Uczniowie Szkoły Profis oprócz nauki języka przechodzą szeroko pojęty coaching językowy, który wzmacnia motywację, rozwija autonomię oraz systematyczność, przez co nauka staje się przyjemnością. 

Witamy w Profis
– Szkole Ludzi z Pasją.

Welcome to Profis
– The Language School of people who love teaching.

Herzlich Willkommen in Profis
– Fremdsprachen sind unsere Leidenschaft.

Facebook
Instagram
YouTube